Jesteś tutaj:  Strona główna O firmie Historia
  • Misja firmy
  • Historia
  • Czym się zajmujemy

Misja firmy

Oferujemy, w oparciu o znajomość wymagań oraz  własne doświadczenie, kompleksowe usługi związane z automatyką przemysłową dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstw farmaceutycznych.        

dowiedz się więcej

Historia firmy

I.K.A. - Technik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła działalność w maja 1995 r. Powstała z inicjatywy grupy pracowników Oddziału Pomiarów i Automatyki KZF Polfa S.A. celem outsourcingu automatyki w maszynach farmaceutycznych oraz systemach HVAC. Do roku 2004 głównym źródłem przychodów...

dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy

Rozwój firmy ukierunkowany jest na świadczenie kompleksowych rozwiązań w branży farmaceutycznej. Dwoma kluczowymi dla firmy I.K.A.- Technik kierunkami działalności są usługi związane z produkcją i modernizacją maszyn farmaceutycznych oraz usługi związane z klimatyzacją pomieszczeń czystych, włącznie z systemami sterowania  HVAC...

dowiedz się więcej

Historia firmy

I.K.A. - Technik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła działalność w maja 1995 r.


Powstała z inicjatywy grupy pracowników Oddziału Pomiarów i Automatyki KZF Polfa S.A. celem outsourcingu automatyki w maszynach farmaceutycznych oraz systemach HVAC.

Do roku 2004 głównym źródłem przychodów był outsourcing  automatyki.

Po tym roku ciężar działalność firmy została stopniowo przenoszony  na produkcję własnych systemów automatyki przemysłowej oraz montaż i uruchomienia instalacji HVAC dla krajowej branży farmaceutycznej.

 
współpracujemzy z...

Copyright 2010 I.K.A Technik - wszystkie prawa zastrzeżone