Jesteś tutaj:  Strona główna Usługi Maszyny farmaceutyczne
  • Misja firmy
  • Historia
  • Czym się zajmujemy

Misja firmy

Oferujemy, w oparciu o znajomość wymagań oraz  własne doświadczenie, kompleksowe usługi związane z automatyką przemysłową dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstw farmaceutycznych.        

dowiedz się więcej

Historia firmy

I.K.A. - Technik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła działalność w maja 1995 r. Powstała z inicjatywy grupy pracowników Oddziału Pomiarów i Automatyki KZF Polfa S.A. celem outsourcingu automatyki w maszynach farmaceutycznych oraz systemach HVAC. Do roku 2004 głównym źródłem przychodów...

dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy

Rozwój firmy ukierunkowany jest na świadczenie kompleksowych rozwiązań w branży farmaceutycznej. Dwoma kluczowymi dla firmy I.K.A.- Technik kierunkami działalności są usługi związane z produkcją i modernizacją maszyn farmaceutycznych oraz usługi związane z klimatyzacją pomieszczeń czystych, włącznie z systemami sterowania  HVAC...

dowiedz się więcej

Maszyny farmaceutyczne

Wspólnie z firma ZMR Sp. J. remontujemy, modernizujemy i wykonujemy nowe maszyny, przeznaczone do produkcji farmaceutycznej i spożywczej (marka UnityPharm). W podziale pracy zajmujemy się tworzeniem i modernizacją systemów sterowania automatycznego w maszynach farmaceutycznych stosowanych w branży farmaceutycznej.

Zakres prac obejmuje projekt, kwalifikację projektu kompletacja dostaw, uruchomienie, walidacja oraz serwis pogwarancyjny dla maszyn farmaceutycznych. Systemy sterowania wychodzące z naszej firmy są zawsze zgodne z GAMP 5, CFR 21 part 11 i innymi uregulowaniami w branży farmaceutycznej.

Dodatkowo świadczymy usługi związane z przenoszeniem, montażem, uruchomieniem maszyn farmaceutycznych – nowych i używanych oraz walidacją. Jeżeli istnieje taka potrzeba, tworzymy stosowną dokumentację kwalifikacyjną oraz przeprowadzamy walidację.


 

 

 

 
współpracujemzy z...

Copyright 2010 I.K.A Technik - wszystkie prawa zastrzeżone