Jesteś tutaj:  Strona główna Usługi Klimatyzacja pomieszczeń czystych
  • Misja firmy
  • Historia
  • Czym się zajmujemy

Misja firmy

Oferujemy, w oparciu o znajomość wymagań oraz  własne doświadczenie, kompleksowe usługi związane z automatyką przemysłową dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstw farmaceutycznych.        

dowiedz się więcej

Historia firmy

I.K.A. - Technik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rozpoczęła działalność w maja 1995 r. Powstała z inicjatywy grupy pracowników Oddziału Pomiarów i Automatyki KZF Polfa S.A. celem outsourcingu automatyki w maszynach farmaceutycznych oraz systemach HVAC. Do roku 2004 głównym źródłem przychodów...

dowiedz się więcej

Czym się zajmujemy

Rozwój firmy ukierunkowany jest na świadczenie kompleksowych rozwiązań w branży farmaceutycznej. Dwoma kluczowymi dla firmy I.K.A.- Technik kierunkami działalności są usługi związane z produkcją i modernizacją maszyn farmaceutycznych oraz usługi związane z klimatyzacją pomieszczeń czystych, włącznie z systemami sterowania  HVAC...

dowiedz się więcej

Klimatyzacja pomieszczeń czystych

Rozwój firmy odbywa się również w zakresie wykonawstwa nowych (modernizacji)  instalacji klimatyzacyjnych HVAC. Głównie dla zakładów farmaceutycznych i firm, które potrzebują środowiska wytwarzania o powtarzalnych i stabilnych parametrach. Zakres prac obejmuje projekt, kwalifikację projektu kompletacja dostaw, uruchomienie, walidacja oraz serwis pogwarancyjny systemów HVAC.

Naszym klientom przedstawiamy kompleksową ofertę na klimatyzację pomieszczeń czystych, łącznie z projektami budowlanymi oraz propozycją technologii wykończenia ścian w pomieszczeniach. Instalacje klimatyzacyjne  zawsze wyposażamy w systemy sterowania automatycznego  BMS (Bulding …..) oraz RMS (Room Monitoring System). Systemy sterowania i kontroli, wychodzące z naszej firmy, są zawsze zgodne z GAMP 5, CFR 21 part 11 i innymi uregulowaniami w branży farmaceutycznej.

 
współpracujemzy z...

Copyright 2010 I.K.A Technik - wszystkie prawa zastrzeżone